Układanie płytek w Sketchup

Szybko, prosto, praktycznie !

Termin wydarzenia minął.

Dostępne jest nagranie – patrz na dole strony.

Odtwórz wideo

Jeżeli szukasz programu do projektowania

Jeżeli nie znasz programu Sketchup to przyjdź i zobacz jak się w nim tworzy projektuje. Poczuj jego możliwości i filozofię pracy. Łatwiej będzie Ci zdecydować, czy to jest najlepszy wybór do nauki.

Poszukujesz inspiracji do własnych ćwiczeń Sketchup

Jeśli masz podstawy pracy z programem Sketchup ale brakuje Ci doświadczenia to ten webinar będzie idealny. Na tym etapie – nauka przez podglądanie to najbardziej efektywna metoda.

Szykujesz się na remont łazienki

Zastanawiasz się jakie płytki będą pasowały do nowej łazienki? Jak je ułożyć i skomponować? Przyjdź i zobacz jak wykorzystać Sketchup do szybkiej pracy nad koncepcją ułożenia płytek w łazience.

Do rozpoczęcia webinaru pozostało:

Najważniejsze informacje

Czy nagranie będzie dostępne później?

To będzie/było spotkanie na żywo jednak nagranie jest obecnie jeszcze dostępne na youtube i poniżej.

Czy ten webinar jest dla mnie?

Ten webinar jest dla każdego, kto nie potrafi odpowiedzieć na pytanie: "jak układać płytki w Sketchup?". Pokażę uniwersalną filozofię pracy z teksturami w Sketchup, ale nie będziemy renderować.

Czy pokażę projekt łazienki od podstaw?

Nie - zabrakłoby nam czasu. W tym webinarze tematem głównym jest tylko układanie płytek. Zaczniemy od gotowego stanu surowego a skończymy na prezentacji kilku ujęć skończonego projektu.

Czy webinar jest płatny i czy muszę mieć Sketchup Pro?

Nie i nie. Ten webinar jest darmowy, a omawiany temat jest uniwersalny i niezależny od wersji Sketchup. Całość tematu można zrealizować także na wersji bezpłatnej Sketchup Make.

Jaka będzie forma webinaru?

Spotykamy się na youtube - o konkretnej godzinie, a transmisja będzie niepubliczna. Należy się zarejestrować aby otrzymać link do transmisji. W trakcie będzie można zadawać pytania na czacie.

Czas trwania?

Za pierwszym razem zmieściliśmy się w 2 godz. Jednak, jako że wszystko będzie na żywo, a materiału jest duuużo, to zobaczymy jak wyjdzie.